3700mm T38-H35-R32 ISO 9001 Thread Drill Rod for Tunneling Hard Rock
Thread Drill Rod
14 views
Contact Now
3700mm T38-H35-R32 MF Extension Drill Rod For Tunneling Hard Rock Extension rods, also known as extension drill steel, extension drill rods, or extension steel, are available in both hexagonal and ... View More
Messages of visitor Leave a message
Contact Now
Learn More
Related Videos
Forging Shank Adapter COP1838 with R38 Thread 435mm Length and 8 Spline for Underground Rock Drilling 00:25
Forging Shank Adapter COP1838 with R38 Thread 435mm Length and 8 Spline for Underground Rock Drilling
Rock Drilling Tools
COP1850 T51 Shank Adapter for Epiroc Cop Rock Drill 00:36
COP1850 T51 Shank Adapter for Epiroc Cop Rock Drill
Shank Adapter
Thread Drill Rod
Precision Forged Shank Adapter with 55mm Diameter and 341mm Length for Rock Drilling ISO9001 Certified 00:19
Precision Forged Shank Adapter with 55mm Diameter and 341mm Length for Rock Drilling ISO9001 Certified
Shank Adapter
Low Air Pressure Rock Drilling  Downhole DTH Hammer TRC90 855mm Length 07:28
Low Air Pressure Rock Drilling Downhole DTH Hammer TRC90 855mm Length
DTH Hammer
T38 Thread 600mm Length Shank Adapter Coupling Sleeve for Power Transmission with Tungsten Carbide 00:18
T38 Thread 600mm Length Shank Adapter Coupling Sleeve for Power Transmission with Tungsten Carbide
3660mm T45 Thread Drill Extension Rod Forging Type 00:13
3660mm T45 Thread Drill Extension Rod Forging Type
T51 Thread Shank Adapter for Rock Drilling with Power Transmission and Stable Reliable Performance
M/M Thread Drill Rod with 3.66m Length Extension T45 00:15
M/M Thread Drill Rod with 3.66m Length Extension T45
Tapered 38mm 7 Buttons Rock Drilling Bits For Tunnel  Engineering Drilling 00:19
Tapered 38mm 7 Buttons Rock Drilling Bits For Tunnel Engineering Drilling
Rock Drilling Bit
Taper Drill Bit 38mm 8 Buttons Rock Drilling Bits For Rock Drilling And Mining 00:18
Taper Drill Bit 38mm 8 Buttons Rock Drilling Bits For Rock Drilling And Mining
Rock Drilling Bit
YN27C Gasoline Rock Drill with Hex 22*108 Shank 32MM Drilling Hole Diameter and 5m Drilling Depth 00:19
YN27C Gasoline Rock Drill with Hex 22*108 Shank 32MM Drilling Hole Diameter and 5m Drilling Depth
Rock Drilling Tools
TPB90 Pneumatic Jack Hammer with 66.67mm Piston Diameter 152mm Piston Stroke and 42kg Weight for Stone Demolition 00:23
TPB90 Pneumatic Jack Hammer with 66.67mm Piston Diameter 152mm Piston Stroke and 42kg Weight for Stone Demolition
Rock Drilling Machine
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod with 23CrNi3Mo Material for Tunneling and Mining 00:24
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod with 23CrNi3Mo Material for Tunneling and Mining
Y26 Model Hand-Held Pneumatic Rock Drill with 60mm Piston Stroke and 28kg Weight for Efficient Drilling 00:21
Y26 Model Hand-Held Pneumatic Rock Drill with 60mm Piston Stroke and 28kg Weight for Efficient Drilling